| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-D300B |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2160~15900/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
10000A ترانزیستور الکتریکی دو طرفه اتوماتیک باتری بسته ی محل جوش برای 18650 21700 32700 32140
توضیحات محصول
ACEY-D300B دستگاه جوش خودکار دو طرفه نقطه بر روی یک سیستم کنترل هوشمند و ماژولار درجه صنعتی ساخته شده است.موتورهای سرو با دقت بالا، و ماژول های خطی دقیق برای ارائه دقت بالا، انعطاف پذیری قوی و پاسخ سریع.این باعث افزایش کارایی در تولید گزارش تولید می شود.، ارتباطات تجهیزات و ادغام آنلاین، تغییر مدل محصول و تنظیم پارامترهای فرآیند. این دستگاه با طیف گسترده ای از سلول های لیتیوم استوانه ای، از جمله 14500، سازگار است.,18650, 21700, 26650, 32700, و 33140, که آن را برای تولید بسته های باتری انعطاف پذیر و کارآمد مناسب می کند.
ویژگی ها
پارامتر فنی اصلی
| انواع سلول های قابل استفاده | سلول های لیتیوم سیلندر: 14500 / 18650 / 21700 / 26650 / 32700 / 33140 |
| اندازه ماژول سازگار | X: 0?? 500 میلی متر / Y: 0?? 400 میلی متر / Z: 50?? 140 میلی متر |
| روش کنترل | کنترل کننده حرکت |
| عملکرد و توابع | کار آسان؛ ردیابی نقطه جوش؛ پاشیدن، جوش نادرست، جوش ضعیف و ولد گمشده نظارت، ثبت و هشدار. |
| جریان جوش | 10000A |
| نوع جوش | ترانزیستور |
| روش خنک کننده | خنک سازی هوایی اجباری |
| دمای کار | -30 تا 50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | ≤ 90% RH |
| فشار هوا | 0.4 ۰٫۶ MPa |
| منبع برق | AC 220V، 50Hz / 60Hz |
| ظرفیت بارگذاری کف | ≤ 200 kg/m2 |
| نوع زمین گیری | زمین گیری مستقیم |
| الزامات سایت | محیط پاک، هیچ تداخل الکترومغناطیسی قوی |
| شرایط نصب | سطح مسطح، بدون لرزش یا ضربه |
| سطح سر و صدا | ≤ 80 دبیل |
| ابعاد ماشین (L × W × H) | تقریباً 1150 × 900 × 1720 mm (با توجه به ماشین واقعی) |
| وزن ماشین | حدود ۳۶۰ کیلو |
| رنگ ماشین | رنگ سفید کامپیوتر (قابل سفارشی کردن) |
| کل مصرف برق | ≤ 1.5 کیلو وات |
نمایش محصول
![]()
![]()