| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~15900/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
10000A Transistor Electric Double-sided Automatic Battery Pack Spot Welder voor 18650 21700 32700 32140
Productbeschrijving
ACEY-D300B automatische dubbelzijdige spotlassen machine is gebouwd op een industrieel modulair intelligent besturingsplatform.met een vermogen van niet meer dan 50 WIn vergelijking met de traditionele PLC- en touchscreen bedieningssystemen, is het gebruik van de PLC-systeem niet alleen mogelijk, maar ook mogelijk om de besturing te verbeteren.het zorgt voor een grotere efficiëntie bij het opstellen van productieverslagenDe machine is compatibel met een breed scala aan cilindrische lithiumcellen, waaronder 14500,18650, 21700, 26650, 32700 en 33140, waardoor het geschikt is voor de fabricage van flexibele en efficiënte batterijpakketten.
Kenmerken
Hoofdtechnische parameter
| Toepasselijke celtypen | Cylindrische lithiumcellen: 14500 / 18650 / 21700 / 26650 / 32700 / 33140 |
| Compatibele modulegrootte | X: 0·500 mm / Y: 0·400 mm / Z: 50·140 mm |
| Controlemethode | Bewegingscontroller |
| Operatie en functies | Eenvoudige bediening; opsporing van de laspunten; spatten, valse las, zwakke las en ontbrekende lasmonitoring, registratie en alarm. |
| Lasstroom | 10000A |
| Tipe las | Transistor |
| Koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Werktemperatuur | -30°C tot 50°C |
| Werkvochtigheid | ≤ 90% RH |
| Luchttoevoerdruk | 0.4·0,6 MPa |
| Stroomvoorziening | AC 220V, 50Hz / 60Hz |
| Vloerbelasting | ≤ 200 kg/m2 |
| Typ van aan de grond brengen | Rechtstreekse gronding |
| Vereisten voor de locatie | Schoon milieu, geen sterke elektromagnetische interferentie |
| Installatievoorwaarden | Vlak oppervlak, geen trillingen of botsingen |
| Geluidsniveau | ≤ 80 dB |
| Afmetingen van de machine (L × W × H) | Ongeveer 1150 × 900 × 1720 mm (afhankelijk van de werkelijke machine) |
| Gewicht van de machine | Ongeveer 360 kg. |
| Kleur van de machine | Computerwit (aanpasbaar) |
| Totaal energieverbruik | ≤ 1,5 kW |
Productdisplay
![]()
![]()