| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~15900/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
10000A Τρανζίστορα Ηλεκτρική διπλής όψης αυτόματη μπαταρία Pack Spot Welder Για 18650 21700 32700 32140
Περιγραφή του προϊόντος
Το σύστημα ACEY-D300B είναι κατασκευασμένο σε μια βιομηχανική πλατφόρμα διαρθρωτικού ευφυούς ελέγχου.Με κινητήρα κυψελού, και ακριβείς γραμμικές ενότητες για την παροχή υψηλής ακρίβειας, μεγάλης ευελιξίας και γρήγορης απόκρισης.παρέχει μεγαλύτερη αποτελεσματικότητα στη δημιουργία εκθέσεων παραγωγήςΗ μηχανή είναι συμβατή με ένα ευρύ φάσμα κυλινδρικών κυψελών λιθίου, συμπεριλαμβανομένων των 14500,18650, 21700, 26650, 32700 και 33140, καθιστώντας το κατάλληλο για την κατασκευή ευέλικτων και υψηλής απόδοσης συσσωρευτών μπαταριών.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Εφαρμόσιμοι τύποι κυττάρων | Κυλινδρικές κυψέλες λιθίου: 14500 / 18650 / 21700 / 26650 / 32700 / 33140 |
| Διάσταση συμβατής μονάδας | X: 0 ∆ 500 mm / Y: 0 ∆ 400 mm / Z: 50 ∆ 140 mm |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελεγκτής κίνησης |
| Λειτουργία και λειτουργίες | Εύκολη λειτουργία, παρακολούθηση σημείων συγκόλλησης, ψεκασμός, ψευδής συγκόλληση, αδύναμη συγκόλληση και παρακολούθηση, καταγραφή και συναγερμός αγνοούμενης συγκόλλησης. |
| Σύνδρομο συγκόλλησης | 10000A |
| Τύπος συγκόλλησης | Τρανζίστορ |
| Μέθοδος ψύξης | Εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | ≤ 90% RH |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 00,6 MPa |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V, 50Hz / 60Hz |
| Δυνατότητα φόρτωσης δαπέδου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Απαιτήσεις για το χώρο | Καθαρό περιβάλλον, χωρίς ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Όροι εγκατάστασης | επίπεδη επιφάνεια, χωρίς δονήσεις ή συγκρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | Περίπου 1150 × 900 × 1720 mm (υπόκειται στην πραγματική μηχανή) |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 360 κιλά. |
| Χρώμα μηχανής | Λευκό υπολογιστή (προσαρμόζεται) |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | ≤ 1,5 kW |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()