| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-D300B |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
8000A DC Inverter Elektrikli PLC Kontrolü Çift taraflı Otomatik Pil Paketi Nokta kaynak makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-D300B, çok paralel ve çok seri konfigürasyonlarda silindirli lityum pil paketlerinin fabrika üretimi için tasarlanmış yüksek verimli iki taraflı nokta kaynak sistemidir.14500 dahil hücre modellerini destekler., 18650, 21700, 26650, 32700 ve 33140 ve elektrikli alet pillerinde, denge ve torsiyon araç pillerinde, enerji depolama sistemlerinde ve elektrikli scooter pil paketlerinde yaygın olarak kullanılır.8000A DC inverter kaynak güç kaynağı ile donatılmıştır, makine, seçilen kaynakçıya bağlı olarak tek bir kaynak süresi ≤0.35 saniye ile hızlı ve istikrarlı kaynak performansı sağlar.üretim kapasitesi 2'ye kadar ulaşabilirSaatte 500 hücre, yüksek hacimli ve tutarlı pil paketi üretiminin taleplerini karşılıyor.
Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Kaynak güç kaynağı | DC 8000A |
| Y ekseni yolculuğu | 500mm (özelleştirilebilir) |
| X ekseni yolculuğu | 400mm (özelleştirilebilir) |
| Maksimum nokta kaynak hızı | 0.35s/ nokta (1 saat):Yaklaşık 3.600 pcs (yaklaşık 18650 hücre) |
| Motor sürüş hızı | 1000mm/S |
| Maksimum yüklü elektrik çekirdekleri | X yönü: 26; Y yönü: 18 |
| Dosya grubu depolama kapasitesi | 100 grup |
| İşletim sistemi | gömülü sistem insan-makine arayüzü |
| İletişim modu | Rehber raylı Tayvan hassas vida |
| Sürüş modu | Adımlı servo motor |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,02 mm |
| Boyutları | L1020mm*W910mm*H1770mm |
| Güç | 4000W |
| Makine ağırlığı | 350KG |
| Y ekseninin maksimum taşıma ağırlığı | 50KG |
| Girdi güç kaynağı | Üç fazlı AC 380V/50Hz |
| Hava Kaynağı | 0.4-0.6 Mpa |
Ürün Görüntüsü
![]()