| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
8000A DC Inverter Ηλεκτρικός έλεγχος PLC Διπλής όψης αυτόματη συσκευή ζύγισης με μπαταρία
Περιγραφή του προϊόντος
Το ACEY-D300B είναι ένα σύστημα υψηλής απόδοσης διπλής πλευράς συγκόλλησης σε σημείο που έχει σχεδιαστεί για την εργοστασιακή παραγωγή κυλινδρικών μπαταριών λιθίου σε διαμορφώσεις πολλαπλών παράλληλων και πολλαπλών σειρών.Υποστηρίζει μοντέλα κυττάρων συμπεριλαμβανομένων 14500, 18650, 21700, 26650, 32700 και 33140, και εφαρμόζεται ευρέως σε μπαταρίες ηλεκτρικών εργαλείων, μπαταρίες οχημάτων ισορροπίας και στροφής, συστήματα αποθήκευσης ενέργειας και μπαταρίες ηλεκτρικών σκούτερ.Εφοδιασμένο με τροφοδοσία συγκόλλησης με μετατροπέα συνεχούς ρεύματος 8000A, η μηχανή παρέχει γρήγορη και σταθερή απόδοση συγκόλλησης, με χρόνο συγκόλλησης ≤ 0,35 δευτερόλεπτα ανάλογα με τον επιλεγμένο συγκολλητή.Η παραγωγική ικανότητα μπορεί να φθάσει έως και 2500 κύτταρα την ώρα, ανταποκρινόμενες στις απαιτήσεις της υψηλού όγκου και συνεπούς κατασκευής μπαταριών.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συγκόλλησης | DC 8000A |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα Y | 500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 400 mm (προσαρμόζεται) |
| Μέγιστη ταχύτητα συγκόλλησης σε σημείο | 0.35s/ σημείο (1 ώρα):περίπου 3.600 τεμάχια (18650 κύτταρα) |
| Ταχύτητα κινητήρα | 1000 mm/s |
| Μέγιστο φορτίο ηλεκτρικών πυρήνων | Η κατεύθυνση X: 26; η κατεύθυνση Y: 18 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης ομάδων αρχείων | 100 ομάδες |
| Λειτουργικό σύστημα | ενσωματωμένο σύστημα διεπαφής ανθρώπου-μηχανής |
| Τρόπος μετάδοσης | Στροφή ακριβείας της Ταϊβάν με σιδηροτροχιά καθοδήγησης |
| Τρόπος οδήγησης | κινητήρας βήμα-βήμα |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ±0,02 mm |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Δύναμη | 4000W |
| Βάρος της μηχανής | 350 κιλά |
| Μέγιστο βάρος ρουλεμάν του άξονα Y | 50 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία εισόδου | Τριφογενής εναλλασσόμενος 380V/50Hz |
| Πηγή αέρα | 00,4-0,6 Mpa |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()