| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-D300B |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
8000A DC Inverter کنترل الکتریکی PLC دو طرفه اتوماتیک باتری بسته نقطه جوش ماشین
توضیحات محصول
ACEY-D300B یک سیستم جوش نقطه ای دو طرفه با کارایی بالا است که برای تولید کارخانه بسته های باتری لیتیوم استوانه ای در پیکربندی چند موازی و چند سری طراحی شده است.از مدل های سلول از جمله 14500 پشتیبانی می کند، 18650, 21700, 26650, 32700, و 33140 و به طور گسترده ای در باتری ابزار برق، باتری وسایل نقلیه تعادل و چرخش، سیستم های ذخیره انرژی و بسته های باتری اسکوتر الکتریکی استفاده می شود.مجهز به یک منبع تغذیه جوش inverter 8000A DC، دستگاه عملکرد جوش سریع و پایدار را با یک زمان جوش تک ≤0.35 ثانیه بسته به جوشگر انتخاب شده ارائه می دهد.ظرفیت تولید می تواند به 2،500 سلول در ساعت، پاسخگویی به خواسته های تولید باتری با حجم بالا و سازگار.
ویژگی ها
پارامتر فنی اصلی
| منبع برق جوش | DC 8000A |
| حرکت محور Y | 500 میلی متر (تخصیص پذیر) |
| حرکت در محور X | 400 میلی متر (تخصیص پذیر) |
| حداکثر سرعت جوش نقطه ای | 0.35s / نقطه 1 ساعت:حدود ۳۶۰۰ عدد (۱۶۶۵۰ سلول) |
| سرعت موتور | 1000mm/S |
| حداکثر بار هسته های الکتریکی | جهت X: 26؛ جهت Y: 18 |
| ذخیره سازی گروه فایل | 100 گروه |
| سیستم عامل | سیستم جاسازی شده رابط انسان-ماشین |
| حالت انتقال | پیچ دقیق تایوان با ریل راهنما |
| حالت رانندگی | موتور سرواوی قدم |
| دقت موقعیت مجدد | ±0.02mm |
| ابعاد | L1020mm*W910mm*H1770mm |
| قدرت | ۴۰۰۰ وات |
| وزن ماشین | ۳۵۰ کیلو |
| حداکثر وزن ناقل در محور Y | 50 کيلوگرم |
| منبع برق ورودی | سه فاز AC 380V/50Hz |
| منبع هوا | 0.4-0.6 Mpa |
نمایش محصول
![]()