| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
8000A DC-omvormer Elektrische PLC-besturing Dubbelzijdig automatisch batterijpakket Spot Lasmachine
Productbeschrijving
ACEY-D300B is een efficiënt dubbelzijdig puntlassen systeem dat is ontworpen voor de fabrieksproductie van cilindrische lithiumbatterijpakketten in multi-parallelle en multi-serieconfiguraties.Het ondersteunt celmodellen waaronder 14500, 18650, 21700, 26650, 32700 en 33140, en wordt veel gebruikt in batterijen voor elektrisch gereedschap, batterijen voor balans- en torsivoertuigen, energieopslagsystemen en batterijpakketten voor elektrische scooters.voorzien van een 8000A gelijkstroom-omvormer, de machine levert een snelle en stabiele lasprestatie, met een enkele lastijd van ≤ 0,35 seconden, afhankelijk van de geselecteerde lasser.de productiecapaciteit kan tot 2500 cellen per uur, om te voldoen aan de eisen van de productie van grote hoeveelheden en consistente batterijpakketten.
Kenmerken
Hoofdtechnische parameter
| Elektrische voeding voor het lassen | DC 8000A |
| Vervoer op de Y-as | 500 mm (aanpasbaar) |
| Vervoer op de X-as | 400 mm (aanpasbaar) |
| Maximaal puntlassen | 0.35s/spot (1 uur):ongeveer 3600 stuks (18650 cellen) |
| Motor aandrijfsnelheid | 1000 mm/s |
| Maximale belasting van elektrische kernen | X richting: 26; Y richting: 18 |
| Bevoegde opslag van bestandsgroepen | 100 groepen |
| Besturingssysteem | geïntegreerd systeem mens-machine-interface |
| Transmissie-modus | Taiwanse precieze schroef met geleidingsrail |
| Rijmodus | stap-servomotor |
| Herhalingspositie-nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Afmetingen | L1020mm*W910mm*H1770mm |
| Kracht | 4000 W |
| Gewicht van de machine | 350 kg |
| Maximaal draaggewicht van de Y-as | 50 kg |
| Inlaatvoeding | driefasige wisselstroom 380V/50Hz |
| Luchtbron | 0.4-0.6 Mpa |
Productdisplay
![]()