| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
8000A Inwerter prądu stałego Elektryczne sterowanie PLC Dwustronne Automatyczne Zestaw Baterii Maszyna do spawania punktów
Opis produktu
ACEY-D300B jest wydajnym dwustronnym systemem spawania punktowego zaprojektowanym do produkcji fabrycznej cylindrycznych akumulatorów litowych w konfiguracjach wielokrotnych równoległych i wielokrotnych.Wspiera modele komórek, w tym 14500, 18650, 21700, 26650, 32700 i 33140 i jest szeroko stosowany w bateriach do narzędzi elektrycznych, bateriach do pojazdów równoważniczych i skręcających, systemach magazynowania energii i bateriach do elektrycznych skuterów.Wyposażone w zasilanie spawalnicze z inwerterem prądu stałego 8000A, maszyna zapewnia szybką i stabilną sprawność spawania, z pojedynczym czasem spawania ≤0,35 sekundy w zależności od wybranego spawacza.Pojemność produkcyjna może osiągnąć do 2500 ogniw na godzinę, spełniając wymagania produkcji baterii o dużej objętości i ciągłości.
Cechy
Główny parametr techniczny
| Zasilanie spawania | DC 8000A |
| Podróż oś Y | 500 mm (dostosowalne) |
| Podróż w osi X | 400 mm (przystosowany) |
| Maksymalna prędkość spawania punktowego | 0.35s/spot (1 godzina):około 3600 sztuk (18650 komórek) |
| Prędkość napędu silnika | 1000 mm/s |
| Maksymalne obciążenie rdzeni elektrycznych | X kierunek: 26; Y kierunek: 18 |
| Możliwość przechowywania grup plików | 100 grup |
| System operacyjny | system osadzony interfejs człowiek-maszyna |
| Tryb transmisji | Tajwańskie śruby precyzyjne z szybą kierowniczą |
| Tryb jazdy | silnik serwokomórkowy |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,02 mm |
| Wymiary | L1020mm*W910mm*H1770mm |
| Władza | 4000 W |
| Masa maszyny | 350 kg |
| Maksymalna masa łożyska osi Y | 50 kg |
| Zasilanie wejściowe | Trójfazowe 380V/50Hz prądu przemiennego |
| Źródło powietrza | 00,4-0,6 Mpa |
Wyświetlacz produktu
![]()