| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT5300-16P |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 6600~18800/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Kapasite sınıflandırması için 5V 300A 16 Kanal Regeneratif Prismatik Pil Hücresi Test Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-BCT5300-16P prizmatik pil hücresi test makinesi, üretim ve kalite kontrol ortamlarında lityum pil hücrelerinin yüksek akım yükleme ve boşaltma değerlendirmesi için tasarlanmıştır.Sistem hücre voltajı gerçek zamanlı izleme sağlar, akım, kapasite ve test durumu, anormal koşullar durumunda otomatik kanal koruması ile.Toplam güç tüketimini ve ısı çıkışını azaltmakGüvenilir performans, doğru veri elde etme ve kolay bakım ile, ekipman büyük ölçekli, enerji verimli batarya testleri için çok uygundur.
Test Süreci Akışı
Desteklenen Pil Boyutları
| Uzunluk | 90300 mm |
| Kalınlığı | 15 ̊100 mm |
| Yükseklik | 80°310 mm |
| Terminal aralığı | 50220 mm |
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman kanallarının sayısı | Bütün makine 16chs |
| Dış boyut | L112xW145xH190cm |
| Kutunun rengi | Standart gri / siyah (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma tipi | Düz baş klemesi (timsah klemesi ile isteğe bağlı) |
| Sıkıştırma Arası | 109 mm |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam edilebilir ve korunabilir. |
| Her kanal bağımsız sabit voltaj ve akım vardır. | |
| Her kanalın şarj akımının ve boşaltma akımının doğruluğu yazılımla otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş tel AC380V土% 10, 50Hz |
| Güç faktörü | 0.99 @ 220VAC, Tam yük, Şebeke THDu ≤% 2 |
| Akım Harmonikleri | % 5 @ 220VAC, Tam yük, ızgara THDu ≤% 2 |
| Güç Bölümü Verimliliği Göstericileri | Ücret ≥% 80 ,Serbest bırakma≥% 70 |
| Enerji tüketimi çalışmaları | ≤30KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Güç bileşenlerini koruma fonksiyonu | Şebeke geriliminin aşılması koruması |
| Şebeke frekans aşımı koruması | |
| Sıcaklık dağılma modu | Doğal rüzgar, yukarı doğru egzoz |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC-0.3~5V |
| Pil gerilim aralığı | Şarj DC -0.3 ~ 4.5V; boşaltma DC 4.5 ~ 2V |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± 0.05% +% 0.05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Ücret DC 1000mA- Evet.300A |
| Depolama DC 1000mA- Evet.300A | |
| Mevcut doğruluk | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut istikrar | ≤ ± 1mA |
| Akım yüklenme süresi (% 90 yük) | ≤50ms |
| Kanal başlatma süresi (90% yük) | ≤50ms |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonu ile tüm dolabı kontrol edebilirsiniz |
| İletişim modu | 485s port iletişim (port oranı 57600) / TCP |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbestleme modu | Sürekli akış, sürekli güç, sürekli direnç |
| Serbest bırakma sınır koşulları | Voltaj, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | 1Şarj aşırı gerilim koruma, şarj düşük gerilim koruma |
| 2. boşaltma aşırı gerilim koruması, boşaltma düşük gerilim koruması | |
| 3Şarj ve boşaltma voltajı eğilim koruması | |
| 4. Voltaj dalgalanması koruması | |
| 5Akım dalgalanması koruması | |
| 6Batarya ters bağlantı koruması, donanım koruma modu | |
| 7Güç borusunun kısa devre koruması | |
| 8Kanal kapasitesi alarmı koruması (zaman aşımı koruması) | |
| 9. Voltaj numuneleme düşme koruması | |
| 10Voltaj dışı koruma | |
| 11Kapasite dışı koruma | |
| 12. Açık voltaj algılama süreci başlamadan önce, sınırdan fazla voltaj ile kanal açmayı durdurun | |
| 13Güç arızası koruması, veri kesinti noktası kurtarma | |
| Zaman Çerçevesi | 0~3000 min / adım dakikada |
| Zaman doğruluğu | ≤±0.1% |
| Örnekleme denetim döngüsü | 1s-60s isteğe bağlı |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman, kapasite vb kaydedebilir, otomatik olarak sabit akım şarj oranı, kapasite kaybı, boşaltma verimliliği, ortalama voltaj, ortalama voltaj,Veriler eğrisi ve döngü diyagramı sağlar; metin, excel, word veya mdb biçimindeki veri dosyasını çıkarabilir |
| Yazılımın Temel Fonksiyonu | 1. Yazılım, manuel duraklama devamı, yazılım kapatma devamı, güç kesintisi, ekipman iletişiminde bağlantı kesilmesi, anormal duraklama devamı gibi çeşitli bağlantıları destekler; |
| 2. Barkod taramasını, bir boyutlu kod taramasını, QR kodunu, kanal atlama taramasını, yükleme taramasını ve diğer tarama yöntemlerini destekler; | |
| 3Yerel test ayrıntılı veri depolama, herhangi bir zamanda mevcut test verilerini ve her kanalın tarihsel verilerini görüntüleyebilir, verileri ve eğriyi iki şekilde eşleştirir,ve tek veya parti biçiminde Excel rapor destek, ve test sonu otomatik veri ihracatını gerektiğine göre ayarlayabilirsiniz. | |
| 4Kapasite sıralamasını destekle ve pil sıralamasını sınıflandır. | |
| 5Testten sonra nitelikli yargıyı destekleyin ve belirtilen döngü kapasitesi, voltaj, zaman ve diğer bilgilere göre geçiş sonuçlarını yargılayın. | |
| 6. Çeşitli adım koruma ve küresel voltaj, akım, sıcaklık anormal koruma ve anormal alarm, destek pil paketi aşırı şarj, aşırı boşaltma koruma testi destekler; | |
| 7Destek kanal paralel (makineye göre); | |
| 8Destek birimi dönüşümü; | |
| 9. Veritabanı sunucu arka plan depolama veya MES doklama destekler; | |
| 10Yazılım çevrimdışı koruma; |
Ürün Görüntüsü
![]()