| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT506R-512H |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3980~9960/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 6A 512CHS Enerji tasarruflu Lityum Pil Şarj Serbestleme Makinesi 18650 21700 26650 32700
Ürün Tanımı
ACEY-BCT506R-512H lityum pil şarj ve boşaltma makinesi, lityum pil kapasitesinin sınıflandırılması ve performans değerlendirmesi için tasarlanmıştır. 18650 de dahil olmak üzere birden fazla silindir hücre boyutunu destekler,21700, 26650 ve 32700. İki yönlü bir enerji geri bildirim sistemi ile donatılmış, pillerden boşaltılan enerji, enerji tüketimini önemli ölçüde azaltarak elektrik şebekesine geri gönderilir.Sistem yüksek hassasiyete sahiptir.Batarya üreticileri, paketleme fabrikaları ve güvenilir ve uygun maliyetli test çözümleri arayan araştırma kurumları için idealdir.
Sistem Özellikleri
Ekipman yapısı
Enerji Geri İleştirici Çalışma İlke
Şarj sırasında, iki yönlü güç kaynağı AC'yi 12V DC'ye dönüştürür ve sabit akım panelleri pilin şarjını kontrol eder ve izler.sabit akım panelleri öncelikle pil voltajını 12V'ye yükseltir, ve daha sonra iki yönlü güç kaynağı DC'yi AC'ye dönüştürür ve doğrudan tesisin AC dağıtım ağına aktarır.
Ana Teknik Parametreler
| Ekipmanın Yapısı (Aygıt) | |
| Aygıt kanallarının sayısı | 512 Kanal |
| Boyut (genişlik * derinlik * yükseklik) cm | 160*55*184 |
| Sıkıştırma şekli | Silindirik dört telli armatür |
| Cihazın rengi | Koyu gri |
| Sıkıştırma merkezi mesafesi | 40mm/35mm |
| Destek pil yüksekliği | 10-100mm aralığında ayarlanabilir |
| Çalışma gücü | Üç fazlı Beş tel sistem ac380v±10%, 50 Hz |
| Çalışma gücü dağılımı | ≤27kw |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık 0-40 °C, nispi nem %80 |
| Sıcaklık dağıtım yöntemi | Doğal rüzgar alımı ve yukarı çıkışı |
| Kanal Parametresi | |
| Voltaj test aralığı | 0-5V, 1MV çözünürlük |
| Pil gerilim aralığı | 0-4.5V şarj: 4.5-2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | 2.5V-4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Akım aralığı | 60mA-6A, Çözünürlük: 1mA |
| Mevcut doğruluk | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar bağlantı ekipmanları çalışması, Toplam |
| Makine Kontrolü | |
| Yazılım Fonksiyonu | |
| İletişim modu | 485 rupi, 57 baud oranı,600 |
| Süreç seti | En fazla 32 çalışma adımı ve 256 döngü |
| Şarj modu | Sabit akım, sabit voltaj |
| Şarj sınırlama durumu | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbest bırakma | Sabit akım |
| Serbestleme sınır koşulları | Voltaj, zaman, kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite vb. |
| Zaman aralığı | 0 - 30.000 dakika |
| Zaman doğruluğu | ≤±1‰ |
| Örnekleme denetim süresi | ≤ 8s |
| Verilerin en az kayıt sıklığı | ≤ 8s |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Veriler, grafikler ve döngü diyagramları |
Ürün Görüntüsü
![]()