| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BCT506R-512H |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 3980~9960/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
5V 6A 512CHS Εξοικονόμηση ενέργειας Μηχανή φόρτισης και εκφόρτισης μπαταρίας λιθίου Για 18650 21700 26650 32700
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή φόρτισης και εκφόρτισης μπαταρίας λιθίου ACEY-BCT506R-512H έχει σχεδιαστεί για βαθμολόγηση της χωρητικότητας της μπαταρίας λιθίου και αξιολόγηση της απόδοσης.,21700, 26650 και 32700. Εξοπλισμένο με σύστημα αμφίδρομης ενεργειακής ανατροφοδότησης, η ενέργεια που εκλύεται από τις μπαταρίες τροφοδοτείται στο δίκτυο ηλεκτρικής ενέργειας, μειώνοντας σημαντικά την κατανάλωση ενέργειας.Το σύστημα διαθέτει υψηλή ακρίβειαΗ τεχνολογία αυτή είναι ιδανική για κατασκευαστές μπαταριών, εργοστάσια συναρμολόγησης συσκευασιών και ερευνητικά ιδρύματα που αναζητούν αξιόπιστες και οικονομικά αποδοτικές λύσεις δοκιμών.
Χαρακτηριστικά συστήματος
Δομή εξοπλισμού
Αρχή λειτουργίας ενεργειακής ανάδρασης
Κατά τη διάρκεια της φόρτισης, η δίκατο τροφοδοσία μετατρέπει το ρεύμα AC σε 12V DC, και τα πλαίσια σταθερού ρεύματος ελέγχουν και παρακολουθούν την φόρτιση της μπαταρίας.Οι πίνακες σταθερού ρεύματος αυξάνουν πρώτα την τάση της μπαταρίας σε 12VΗ αpiοτελεσατική εpiιτροpiή ενέργειας μετατρέpiει την αpiοτελεσατική ενέργεια σε αpiοτελεσατική ενέργεια και την piαρέχει απευθείας στο δίκτυο διανομής αpiοτελεσατικής ενέργειας της εγκατάστασης, καθιστώντας δυνατή την ανάκτηση ενέργειας αpiό αpiοτελεσατικές piεριpiτώσεις.
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Δομή του εξοπλισμού (εξοπλισμός) | |
| Αριθμός καναλιών συσκευής | 512 Δίαυλοι |
| Μέγεθος (εύρος * βάθος * ύψος) cm | 160*55*184 |
| Σχήμα συμπίεσης | Κύλινδρος τετρασύρματος στερεοπτέρου |
| Χρώμα συσκευής | Μαύρο γκρι |
| Απόσταση κέντρου της ζεύξης | 40 mm/35 mm |
| Υψόμετρο της μπαταρίας υποστήριξης | Ρυθμίσιμο εντός εύρους 10-100 mm |
| Εργασιακή ισχύς | Τρι φάσεις Πέντε σύρματα Σύστημα ac380v±10%, 50hz |
| Απορρόφηση ισχύος εργασίας | ≤27kw |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία 0-40 °C, σχετική υγρασία ≤ 80% |
| Μέθοδος διασποράς θερμότητας | Φυσική είσοδος ανέμου και άνω εξάτμιση |
| Παράμετρος καναλιού | |
| Πεδίο δοκιμής τάσης | 0-5V, ανάλυση 1MV |
| Πεδίο τάσης μπαταρίας | Τάξη 0-4.5V: εκφόρτιση 4.5-2V |
| Περιοχή σταθερής τάσης | 2.5V-4.5V |
| Ακριβότητα τάσης | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρέχουσα περιοχή | 60mA-6A, Ανάλυση: 1mA |
| Τρέχουσα ακρίβεια | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρόπος ελέγχου | Εργασίες εξοπλισμού σύνδεσης υπολογιστών, Όλο |
| Έλεγχος μηχανής | |
| Λειτουργία λογισμικού | |
| Τρόπος επικοινωνίας | 485 ρουπίες, ποσοστό 57 μπόουντ.600 |
| Συγκρότημα διαδικασιών | Μέγιστα 32 βήματα εργασίας και 256 κύκλοι |
| Τρόπος φόρτισης | Σταθερό ρεύμα, σταθερή τάση |
| Προϋπόθεση διακοπής φόρτισης | Τεχνολογία |
| Απαλλαγή | Συνεχή ρεύμα |
| Όρος διακοπής εκφόρτωσης | Τεχνολογία |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερδόσεις κλπ. |
| Χρονοδιάστημα | 0 - 30.000 λεπτά |
| Χρονική ακρίβεια | ≤ ±1‰ |
| Περίοδος επιθεώρησης δειγματοληψίας | ≤ 8s |
| Ελάχιστη συχνότητα καταγραφής δεδομένων | ≤ 8s |
| Κατηγορία μπαταρίας | Κατά χωρητικότητα, χρόνο, πλατφόρμα εκφόρτωσης κλπ. |
| Επεξεργασία δεδομένων | Δεδομένα, γραφήματα και διαγράμματα βρόχου |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()