| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT506R-512H |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3980~9960/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5V 6A 512CHS دستگاه تخلیه باتری لیتیوم صرفه جویی در انرژی برای 18650 21700 26650 32700
توضیحات محصول
دستگاه شارژ و تخلیه باتری لیتیوم ACEY-BCT506R-512H برای درجه بندی ظرفیت باتری لیتیوم و ارزیابی عملکرد طراحی شده است. از چندین اندازه سلول استوانه ای از جمله 18650 پشتیبانی می کند,21700، 26650، و 32700. مجهز به یک سیستم بازخورد انرژی دو طرفه، انرژی تخلیه شده از باتری ها به شبکه برق بازگردانده می شود، مصرف برق را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.اين سيستم داراي دقت بالاست، عملکرد پایدار و طراحی ماژولار، آن را برای تولید کنندگان باتری، کارخانه های مونتاژ بسته و موسسات تحقیقاتی که به دنبال راه حل های تست قابل اعتماد و مقرون به صرفه هستند، ایده آل می کند.
ویژگی های سیستم
ساختار تجهیزات
اصل کار بازخورد انرژی
در طول شارژ ، منبع برق دو طرفه AC را به 12V DC تبدیل می کند و تخته های جریان ثابت شارژ باتری را کنترل و نظارت می کنند.تخته های جریان ثابت اول ولتاژ باتری را به 12V افزایش می دهند، و سپس منبع برق دو طرفه DC را به AC تبدیل می کند و مستقیماً آن را به شبکه توزیع AC تاسیسات وارد می کند. این امکان را برای بازیابی انرژی از باتری های خالی فراهم می کند.
پارامتر فنی اصلی
| ساختار تجهیزات (تجهیزات) | |
| تعداد کانال های دستگاه | 512 کانال |
| اندازه (عرض * عمق * ارتفاع) cm | 160*55*184 |
| فرم کلیمپ | لوله ای چهار سیم دار |
| رنگ دستگاه | خاکستری تیره |
| فاصله مرکز کلیمپ | 40mm/35mm |
| ارتفاع باتری پشتیبانی | تنظیم شده در محدوده 10-100mm |
| قدرت کار | سه فاز پنج سیم سیستم ac380v±10٪، 50 هرتز |
| از بین رفتن قدرت کار | ≤27kw |
| محیط کار | دمای 0-40 °C، رطوبت نسبی ≤80% |
| روش انتشار گرما | ورودی باد طبیعی و خروجی بالا |
| پارامتر کانال | |
| محدوده تست ولتاژ | 0-5V، رزولوشن 1MV |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ 0-4.5V: تخلیه 4.5-2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | 2.5V-4.5V |
| دقت ولتاژ | ± ((1‰ خواندن +1‰ کامل) |
| محدوده فعلی | 60mA-6A رزولوشن: 1mA |
| دقت فعلی | ± ((1‰ خواندن +1‰ کامل) |
| حالت کنترل | کار بر روی تجهیزات اتصال به کامپیوتر، کل |
| کنترل ماشین | |
| عملکرد نرم افزار | |
| حالت ارتباط | ۴۸۵ روپيه، نرخ ارسال ۵۷،600 |
| مجموعه فرآیندها | حداکثر 32 مرحله کار و 256 چرخه |
| حالت شارژ | جریان ثابت، ولتاژ ثابت |
| حالت قطع شارژ | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| مرخصی | جریان ثابت |
| شرایط قطع تخلیه | ولتاژ، زمان، ظرفیت |
| عملکرد حفاظت | ولتاژ بیش از حد، ولتاژ پایین، ولتاژ بیش از حد، ولتاژ پایین، ظرفیت بیش از حد و غیره |
| محدوده زمانی | 0 - 30،000 دقیقه |
| دقت زمان | ≤±1‰ |
| دوره بازرسی نمونه برداری | ≤8s |
| حداقل فرکانس ثبت داده | ≤8s |
| طبقه بندی باتری | با توجه به ظرفیت، زمان، پلتفرم تخلیه و غیره |
| پردازش اطلاعات | داده ها، نمودارها و نمودارهای حلقه ای |
نمایش محصول
![]()