| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BCT506R-512H |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3980~9960/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
5V 6A 512CHS Energooszczędna maszyna do ładowania i rozładowania baterii litowej dla 18650 21700 26650 32700
Opis produktu
ACEY-BCT506R-512H - urządzenie do ładowania i rozładowywania baterii litowej przeznaczone jest do klasyfikacji pojemności i oceny wydajności baterii litowej.,21700, 26650 i 32700. wyposażony w dwukierunkowy system informacji zwrotnej o energii, energia wyładowana z akumulatorów jest odprowadzana z powrotem do sieci energetycznej, znacząco zmniejszając zużycie energii.System ma wysoką precyzję., stabilnej eksploatacji i modułowej konstrukcji, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla producentów baterii, fabryk montażu opakowań i instytucji badawczych poszukujących niezawodnych, opłacalnych rozwiązań testowych.
Cechy systemu
Struktura urządzeń
Zasada działania zwrotnej energii
Podczas ładowania dwukierunkowe źródło zasilania przekształca prąd przemienny w prąd stały 12 V, a deski stałego prądu kontrolują i monitorują ładowanie akumulatora.Płyty stałego prądu najpierw podnoszą napięcie akumulatora do 12V, a następnie dwukierunkowe źródło zasilania przekształca prąd stały z powrotem w prąd przemienny, przekazując go bezpośrednio do sieci dystrybucyjnej prądu przemiennego obiektu.
Główny parametr techniczny
| Struktura sprzętu (urządzenia) | |
| Liczba kanałów urządzenia | 512 Kanały |
| Wielkość (szerokość * głębokość * wysokość) cm | 160*55*184 |
| Formularz zacisków | Zestaw z czterema przewodami cylindrycznymi |
| Kolor urządzenia | Ciemno szary |
| Odległość środka zacisków | 40 mm/35 mm |
| Wysokość baterii | Zmienna w zakresie 10-100 mm |
| Siła robocza | Trójfazowe pięciodrukowy system ac380v±10%, 50 Hz |
| Rozpraszanie mocy roboczej | ≤27kw |
| Środowisko pracy | Temperatura 0-40 °C, wilgotność względna ≤ 80% |
| Metoda rozpraszania ciepła | Naturalne wchłanianie wiatru i wydechy w górę |
| Parametry kanału | |
| Zakres badań napięcia | 0-5V, rozdzielczość 1MV |
| Zakres napięcia akumulatora | Ładowanie 0-4,5 V: rozładowanie 4,5-2 V |
| Zakres napięcia stałego | 2.5V-4.5V |
| Dokładność napięcia | ±(1‰ odczyt +1‰ pełne) |
| Zakres prądu | 60mA-6A, Rozdzielczość: 1 mA |
| Aktualna dokładność | ±(1‰ odczyt +1‰ pełne) |
| Tryb sterowania | Prace nad urządzeniami do podłączenia do komputerów, całość |
| Kontrola maszyny | |
| Funkcja oprogramowania | |
| Tryb komunikacji | 485 rupii, 57 baudów.600 |
| Zestaw procesów | Maksymalnie 32 kroki robocze i 256 cykli |
| Tryb ładowania | Prąd stały, napięcie stałe |
| Warunek ograniczenia ładowania | napięcie, prąd, czas, pojemność |
| Rozliczenie | Prąd stały |
| Warunek ograniczenia wyładowania | Napięcie, czas, pojemność |
| Funkcja ochrony | Nad napięciem, pod napięciem, nad napięciem, pod napięciem, nadprężnością itp. |
| Zakres czasowy | 0 - 30 000 minut |
| Dokładność czasu | ≤ ±1‰ |
| Okres kontroli pobierania próbek | ≤ 8 s |
| Minimalna częstotliwość rejestracji danych | ≤ 8 s |
| Klasyfikacja baterii | Według pojemności, czasu, platformy rozładowania itp. |
| Przetwarzanie danych | Dane, wykresy i schematy pętli |
Wyświetlacz produktu
![]()