| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-VHBM-2L |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2350~2449/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Zasada działania | Siła uderzenia i tarcia |
|---|---|
| Kompatybilne słoiki mielące | (250ml~1500ml) * 4 |
| Maksymalna pojemność podawania | 1/3 pojemności słoika mielącego |
| Tryb pracy | 2 lub 4 słoiki mielące pracujące jednocześnie |
| Granulacja podawania* | Materiały glebowe < 10 mm, inne materiały < 3 mm |
| Granulacja rozładowania | Do 0,1 µm |
| Typ próbki | Twarde, średnio twarde, miękkie, włókniste, kruche, wilgotne |
| Prędkość obrotowa słoika mielącego | 800 obr./min |
| Stosunek prędkości obrotowej | 1:2 |
| Tryb napędu | Napęd zębaty i napęd paskowy |
| Regulacja prędkości | Bezstopniowa regulacja prędkości |
| Szczegóły elektryczne | 110V/220VAC, 50/60Hz, jednofazowy, 0,75KW |
| Maksymalny czas ciągłego mielenia | 72 godziny (pełne obciążenie) |
| Waga | 140 kg |
| Wymiary (dł.*szer.*wys.) | 720*480*630 mm |
| Poziom hałasu | < 70 dB |