| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-VHBM-2L |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2350~2449/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Αρχή Λειτουργίας | Δύναμη κρούσης και τριβής |
|---|---|
| Συμβατά Δοχεία Άλεσης | (250ml~1500ml) * 4 |
| Μέγιστη Χωρητικότητα Τροφοδοσίας | 1/3 της χωρητικότητας του δοχείου άλεσης |
| Λειτουργία Λειτουργίας | 2 ή 4 δοχεία άλεσης που λειτουργούν ταυτόχρονα |
| Κοκκομετρία Τροφοδοσίας* | Υλικά εδάφους < 10mm, άλλα υλικά < 3mm |
| Κοκκομετρία Εκφόρτισης | Έως 0,1 μm |
| Τύπος Δείγματος | Σκληρό, μέτρια σκληρό, μαλακό, ινώδες, εύθραυστο, υγρό |
| Ταχύτητα Περιστροφής Δοχείου Άλεσης | 800rpm |
| Αναλογία Ταχύτητας Περιστροφής | 1:2 |
| Λειτουργία Κίνησης | Κίνηση με γρανάζια και κίνηση με ιμάντα |
| Έλεγχος Ταχύτητας | Ρύθμιση ταχύτητας χωρίς βήματα |
| Ηλεκτρικές Λεπτομέρειες | 110V/220VAC, 50/60Hz, μονοφασικό, 0,75KW |
| Μέγιστος Χρόνος Συνεχούς Άλεσης | 72 ώρες (πλήρες φορτίο) |
| Βάρος | 140KG |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 720*480*630mm |
| Επίπεδο Θορύβου | < 70dB |