| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-VHBM-2L |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2350~2449/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Werkingsbeginsel | Schok- en wrijvingskracht |
|---|---|
| Compatibele slijppotten | (250 ml~1500 ml) * 4 |
| Maximale voedingscapaciteit | 1/3 van de capaciteit van de slijppot |
| Operatiemodus | 2 of 4 gelijktijdig werkende slijppotten |
| Voedingsgranulariteit* | Bodemmaterialen < 10 mm, andere materialen < 3 mm |
| Uitvoeren van granulariteit | Tot 0,1 μm |
| Typ van monster | Hard, middelhard, zacht, vezelvormig, bros, vochtig |
| Rotatiesnelheid van de slijppot | 800 t/min |
| Rotatiesnelheid | 1:2 |
| Rijmodus | Versnellingen en riemen |
| Snelheidscontrole. | De snelheidsregeling zonder stappen |
| Elektrische details | 110V/220VAC, 50/60Hz, enkelfasig, 0,75KW |
| Maximaal doorlopend slijptijd | 72 uur (vol geladen) |
| Gewicht | 140 kg |
| Afmeting (L*W*H) | 720*480*630 mm |
| Geluidsniveau | < 70 dB |