| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-3740A |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 44580/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Automatyczne ultradźwiękowe urządzenia do wiązania drutu aluminiowego do montażu zestawu baterii litowo-jonowych 18650 21700
Opis produktu
ACEY-3741A jest pierwszą firmą w kraju, która wykorzystuje metodę obrotowej głowicy spawalniczej, przyjmując cyfrowy automatyczny system ultradźwiękowy śledzący częstotliwość,z funkcją regulacji ciśnienia sterowaną cyfrowo, urządzenie rozpoznawania obrazu pierwszej klasy, i całkowicie zamknięty obwód sterowania ruchem pętli.21700 akumulatory Tesla, baterie litowe 26800, moduły szybkiego odzyskiwania IGBT i elektronika samochodowa.
Cechy produktu
1. ręczne karmienie, automatyczna identyfikacja i pozycjonowanie, automatyczne wiązanie i ręczne rozładunek.
2Ta maszyna montażowa jest przeznaczona do produkcji złącza baterii określonych przez klienta.
3Jeżeli potrzebne są inne produkty, muszą one zostać zmodyfikowane i wykorzystane zgodnie z rzeczywistymi warunkami.
4Maszyna ta składa się głównie z zespołu ramkowego, zespołu karmienia XYZC, automatycznego mechanizmu karmienia, mechanizmu karmienia drutem, zestawu pozycjonowania i prasowania,mechanizm głowicy spawania i konsola, itp.
5. X przyjmuje importowany silnik liniowy, moduły Y i Z są napędzane przez precyzyjne śruby kulkowe, a dokładność pozycjonowania odległości jest mniejsza niż ±
00,02 mm, dokładność pozycjonowania kątowego osi C wynosi ±1°.
6System sterowania przyjmuje przemysłowy komputer + kartę sterowania ruchem do sterowania działaniem silnika serwera prywatnego.Interfejs sterowania jest przyjazny, a ustawienie parametrów jest cyfrowe; jest bardziej elastyczne.
7. Przyjąć szybkie zaciski zaciski, jeden przycisk start, łatwe i bezpieczne dla personelu do rozładunku materiałów.
Główny parametr techniczny
| Zasilanie | 220VAC±10%, 50Hz, niezawodne uziemienie, maksymalna prędkość zużycia wynosi około 800W |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 60 kHz |
| Moc ultradźwiękowa | 0~30W, automatyczne przełączanie między pierwszym a drugim spawaniem |
| Parametry osi | Oś X przyjmuje importowane części, z dokładnością powtórnego pozycjonowania osiągającą ± 0,02 mm; Oś Z przyjmuje precyzyjne napęd śruby kulkowej |
| Średnica spawalniczego drutu aluminiowego | 125 ~ 500um (5 ~ 20 mil) |
| Obszar pracy | Oś XY maksymalnie: 300×300 mm (może być dostosowana zgodnie z wymaganiami klienta); Oś Z: 50 mm; Oś C: plus lub minus 90° |
| Czas wykonywania ultradźwięków | 10~500 ms, wielokanałowe |
| Ciśnienie spawania | 50~1000 g, wielokanałowe |
| Prędkość spawania | około każdego drutu/1,5 sekundy (Uwaga: różne średnice drutu mają absolutny związek z prędkością produkcji;będzie duża różnica w odległości ruchu i prędkości produkcji między różnymi bateriami; łatwość spawania i prędkość spawania materiałów różnią się) |
| kąt spawania | ± 90 stopni |
| System widzenia | Powiększenie mikroskopu PR wynosi 0,5 razy |
| Oświetlenie PR | Białe światło, regulowana jasność |
| Wymiary | 780 mm*970 mm*1558 mm (L*W*H) |
| Waga | 450 kg |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()