| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-CCD01C |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 7280~8490/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-CCD01C CCD Tester, özellikle lityum iyonlu batarya paketi montajı için tasarlanmış otomatik görsel denetim sistemidir.Endüstriyel bir bilgisayarla çalışan ve yüksek çözünürlüklü bir kamera ile donatılmış, cihaz akü terminallerinin kutupluğunu doğru bir şekilde tanımlar ve böylece kaynak sırasında yanlış yönelimden kaynaklanan kısa devreyi önler.
Taşıyıcı bant tasarımı ile, kontrol sonuçlarına dayanarak otomatik olarak pilleri iade eder veya geçirir ve böylece pil paketleri montaj hattının verimliliğini büyük ölçüde artırır.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| XY Eksen Çekişimi | 1200*500 (özelleştirilebilir) Etkili çalışma yolu: 400*300mm |
| Motor iletim hızı | 300mm/S |
| İşletim Sistemi | Endüstriyel bilgisayar + akıllı kamera |
| Bulma yöntemi | Montaj hattı tarzı |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ±0,1mm |
| Bulma Verimliliği | 1 saniye/PCS |
| Makine Gücü | 500W |
| Makine ağırlığı | 150KG |
| En fazla taşıma ağırlığı | 60KG |
| Girdi Gücü | Tek fazlı AC 220V/50Hz |
| Boyutları | L1370*W830*H1870mm |