| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-CCD01C |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 7280~8490/Set (negotiable) |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ACEY-CCD01C CCD Tester یک سیستم بازرسی بصری خودکار است که به طور خاص برای مونتاژ بسته باتری لیتیوم یون طراحی شده است.با کامپیوتر صنعتی و مجهز به دوربین با وضوح بالا، این دستگاه قطب قطب باتری را به طور دقیق شناسایی می کند و در نتیجه از مدار کوتاه ناشی از جهت گیری نادرست در هنگام جوش جلوگیری می کند.
با طراحی کمربند حمل و نقل ، به طور خودکار باتری ها را بر اساس نتایج بازرسی باز می گرداند یا عبور می دهد ، که به طور قابل توجهی کارایی خط مونتاژ بسته باتری را افزایش می دهد.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضربه محور XY | ۱۲۰۰*۵۰۰ (تخصیص پذیر) مسیر کار موثر: 400*300 میلی متر |
| سرعت انتقال موتور | 300 میلی متر در ثانیه |
| سیستم عامل | کامپیوتر صنعتی + دوربین هوشمند |
| روش تشخیص | سبک خط مونتاژ |
| دقت موقعیت مجدد | ±0.1mm |
| کارایی تشخیص | 1 ثانیه/PCS |
| قدرت ماشین | 500 وات |
| وزن ماشین | 150 کیلوگرم |
| حداکثر وزن حمل | ۶۰ کیلوگرم |
| قدرت ورودی | یک فاز AC 220V/50Hz |
| ابعاد | L1370*W830*H1870mm |