| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-CCD01C |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 7280~8490/Set (negotiable) |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-CCD01C CCD Tester είναι ένα αυτοματοποιημένο σύστημα οπτικής επιθεώρησης που έχει σχεδιαστεί ειδικά για τη συναρμολόγηση μπαταριών ιόντων λιθίου. Τροφοδοτούμενη από βιομηχανικό υπολογιστή και εξοπλισμένη με κάμερα υψηλής ευκρίνειας, η συσκευή προσδιορίζει με ακρίβεια την πολικότητα των ακροδεκτών της μπαταρίας, αποτρέποντας έτσι βραχυκυκλώματα που προκαλούνται από λανθασμένο προσανατολισμό κατά τη συγκόλληση.
Διαθέτοντας σχέδιο μεταφορικής ταινίας, επιστρέφει ή περνά αυτόματα τις μπαταρίες με βάση τα αποτελέσματα της επιθεώρησης, βελτιώνοντας σημαντικά την απόδοση της γραμμής συναρμολόγησης του πακέτου μπαταριών.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| XY Axis Stroke | 1200*500 (προσαρμόσιμο) Αποτελεσματική διαδρομή εργασίας: 400*300mm |
| Ταχύτητα μετάδοσης κινητήρα | 300mm/S |
| Λειτουργικό σύστημα | Βιομηχανικός υπολογιστής + έξυπνη κάμερα |
| Μέθοδος ανίχνευσης | Στυλ γραμμής συναρμολόγησης |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης | ±0,1 χλστ |
| Αποτελεσματικότητα Ανίχνευσης | 1 δευτερόλεπτο/ΤΕΜ |
| Ισχύς μηχανής | 500W |
| Βάρος μηχανής | 150 κιλά |
| Μέγιστο φέρον βάρος | 60 κιλά |
| Ισχύς εισόδου | Μονοφασικό AC 220V/50Hz |
| Διαστάσεις | Μ1370*Π830*Υ1870χιλ |