| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-CCD01C |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 7280~8490/Set (negotiable) |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
ACEY-CCD01C CCD Tester to zautomatyzowany system kontroli wizualnej zaprojektowany specjalnie do montażu akumulatorów litowo-jonowych.Z napędem komputerowym i wyposażony w kamerę wysokiej rozdzielczości, urządzenie dokładnie identyfikuje biegunowość końcówek baterii, zapobiegając tym samym zwarciom spowodowanym nieprawidłową orientacją podczas spawania.
Wykorzystując konstrukcję taśmy przenośnej, automatycznie zwraca lub przesyła baterie na podstawie wyników inspekcji, znacznie zwiększając wydajność linii montażowej zestawów baterii.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Uderzenie osi XY | 1200*500 (przystosowany) Efektywny przebieg pracy: 400*300 mm |
| Prędkość przenoszenia silnika | 300 mm/s |
| System operacyjny | Komputer przemysłowy + inteligentna kamera |
| Metoda wykrywania | Styl linii montażowej |
| Dokładność pozycjonowania wielokrotnie | ±0,1 mm |
| Skuteczność wykrywania | 1 sekunda/PCS |
| Moc maszyny | 500 W |
| Maszyna | 150 kg |
| Maksymalna waga nośna | 60 kg |
| Moc wejściowa | Jednopasowe prądy prądu przemiennego 220V/50Hz |
| Wymiary | L1370*W830*H1870mm |