| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SWM-C |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 14500~14800/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-SWM-C yarı otomatik silindirli sarma makinesi, silindirli lityum iyonlu batarya direği parçalarının sarma işlemi için özel olarak tasarlanmıştır.Çok daha yüksek sarma verimliliği ve daha iyi hizalama sağlar, çeşitli batarya boyutlarına uyum sağlama konusunda daha fazla esneklikle birlikte. Bu, lityum batarya Ar-Ge laboratuvarlarında çeşitli silindirli batarya sarma gereksinimleri için ideal bir çözüm haline getirir.
| İğne çapı | Ф3mm, Ф4mm, Ф5mm (müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir) |
| Pozitif ve negatif plakaların uzunluğu | 90mm~650mm |
| Pozitif ve negatif plakaların genişliği | 28mm~58mm |
| Diyafram genişliği | 30mm~60mm |
| Bant genişliği | 8mm~16mm |
| Dolaşım doğruluğu | ≤±0,3mm (diafragma ve pozitif/negatif plakalar arasındaki hizalanma hatası) |
| Hız | 5 ~ 7 PC/dakika |
| Hava kaynağı | 0.5 ~ 0.7 Mpa |
| Güç kaynağı | AC220V 50HZ, Güç: 1.0KW |
| Ekipmanın boyutu | 1600mm x 1300mm x 1500mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 600KG. |