| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-SWM-C |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 14500~14800/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De semi-automatische cilindrische wikkelmachine ACEY-SWM-C is speciaal ontworpen voor het wikkelproces van poolstukken van cilindrische lithium-ionbatterijen. Vergeleken met handmatige wikkelapparatuur levert het aanzienlijk hogere wikkelefficiëntie en verbeterde uitlijning, samen met grotere flexibiliteit voor verschillende batterijafmetingen. Dit maakt het een ideale oplossing voor diverse cilindrische batterijwikkelvereisten in R&D-laboratoria voor lithiumbatterijen.
| Naamdiameter | Ø3mm, Ø4mm, Ø5mm (aanpasbaar volgens klanteisen) |
| Lengte positieve en negatieve platen | 90mm~650mm |
| Breedte positieve en negatieve platen | 28mm~58mm |
| Diafragma breedte | 30mm~60mm |
| Tape breedte | 8mm~16mm |
| Wikkelnauwkeurigheid | ≤±0.3mm (uitlijnfout tussen diafragma en positieve/negatieve platen) |
| Snelheid | 5~7 Stuks/min |
| Luchtbron | 0.5~0.7 Mpa |
| Stroombron | AC220V 50HZ, Vermogen: 1.0KW |
| Afmetingen apparatuur | 1600mm x 1300mm x 1500mm |
| Gewicht | Ongeveer 600KG |