| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-SWM-C |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 14500~14800/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ACEY-SWM-C دستگاه نيمه اتوماتيك چرخداري است که به طور خاص برای روند چرخداري قطعات قطب باتري ليتيوم-ايون است. در مقایسه با تجهیزات چرخداري دستي،آن را به طور قابل توجهی بالاتر بهره وری پیچ و بهبود ترازاین باعث می شود که این یک راه حل ایده آل برای نیازهای مختلف پیچ و تاب باتری استوانه ای در آزمایشگاه های تحقیق و توسعه باتری لیتیوم باشد.
| قطر سوزن | Ф3mm، Ф4mm، Ф5mm (بر اساس الزامات مشتری سفارشی می شود) |
| طول صفحات مثبت و منفی | 90mm~650mm |
| عرض صفحات مثبت و منفی | 28mm ~ 58mm |
| عرض دیافراگم | 30mm ~ 60mm |
| عرض نوار | 8mm ~ 16mm |
| دقت پیچاندن | ≤±0.3mm (خطای تراز بین دیافراگم و صفحات مثبت/منفی) |
| سرعت | ۵ تا ۷ عدد در دقیقه |
| منبع هوا | 0.5 ~ 0.7 Mpa |
| منبع برق | AC220V 50HZ، قدرت: 1.0KW |
| اندازه تجهیزات | 1600mm x 1300mm x 1500mm |
| وزن | حدود 600 کیلوگرم |