| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-SWM-C |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 14500~14800/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-SWM-C η ημιαυτόματη κυλινδρική μηχανή περιστροφής έχει σχεδιαστεί ειδικά για τη διαδικασία περιστροφής κυλινδρικών τεμαχίων στύλων μπαταριών ιόντων λιθίου.παρέχει σημαντικά υψηλότερη απόδοση περιστροφής και βελτιωμένη ευθυγράμμισηΑυτό το καθιστά μια ιδανική λύση για τις διάφορες απαιτήσεις κυλινδρικής επικάλυψης μπαταριών σε εργαστήρια έρευνας και ανάπτυξης μπαταριών λιθίου.
| Διάμετρος βελόνας | Φ3mm, Ф4mm, Ф5mm (προσαρμόζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| μήκος θετικών και αρνητικών πλακών | 90 mm~650 mm |
| πλάτος των θετικών και αρνητικών πλακών | 28 mm ~ 58 mm |
| Διάμετρος διαφράγματος | 30 mm ~ 60 mm |
| πλάτος της ταινίας | 8 mm ~ 16 mm |
| Ακριβότητα περιστροφής | ≤ ± 0,3 mm (λάθος ευθυγράμμισης μεταξύ διαφραγμού και θετικών/αρνητικών πλακών) |
| Ταχύτητα | 5 έως 7 τεμάχια/min |
| Πηγή αέρα | 00,5-0,7 MPa |
| Πηγή ισχύος | AC220V 50HZ, ισχύς: 1,0KW |
| Μέγεθος εξοπλισμού | 1600 mm x 1300 mm x 1500 mm |
| Βάρος | Περίπου 600 κιλά |