| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-ERP100W |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1900~1980/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
Elektrikli merdane değirmeni, öncelikli olarak laboratuvar ölçekli pil malzemelerinin, altın ve gümüş gibi küçük miktarlarda değerli metallerin ve bakır ve alüminyum gibi demir dışı metallerin haddelemesi için tasarlanmıştır. Özellikle elektrot levhalarını inceltmek ve lityum pil elektrot malzemelerinin yoğunluğunu artırmak için uygundur. Makine, kararlı ve verimli haddeleme performansı sağlamak için dişli tahrikli bir şanzıman sistemi benimser. Haddeleme kalınlığı ayarlanabilir, bu da çalışma sırasında hassas kontrol sağlar.
| Merdane Boyutu | Çap Φ96mm × 100mm |
|---|---|
| Merdane Silindirikliği | ≤ ±2µm |
| Merdane Sertliği | HRC 62 |
| Pres Gücü | Maksimum: 4T |
| Merdane Yüzey Kalitesi | 0.4 Üzeri |
| Haddeleme Kalınlığı | 0–2mm (ayarlanabilir boşluk) |
| Merdane Yerleşimi | Yatay yerleşim |
| Tablet Kalınlığı | Hız ayarlanabilir |
| Güç Kaynağı | AC220V/50Hz, 120W |
| Besleme Hızı | 0–40mm/s |
| Boyutlar | U505mm × G365mm × Y625mm |
| Ekipman Ağırlığı | 65KG |