| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-ERP100W |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1900~1980/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Elektryczny młyn walcowy jest przeznaczony przede wszystkim do walcowania materiałów z akumulatorów w skali laboratoryjnej, a także małych ilości metali szlachetnych, takich jak złoto i srebro,i metali innych niż żelaza, w tym miedzi i aluminiumJest on szczególnie odpowiedni do rozrzedzania arkuszy elektrodowych i zwiększania gęstości materiałów elektrodowych baterii litowej.Maszyna przyjmuje układ przesyłowy napędzany biegami w celu zapewnienia stabilnej i wydajnej wydajności walcowaniaGęstość walcowania jest regulowana, co pozwala na precyzyjną kontrolę podczas pracy.
| Rozmiar walca | Średnica Φ96 mm × 100 mm |
|---|---|
| Cylindryczność walca | ≤ ± 2 μm |
| Twardość walcowania | HRC 62 |
| Siła ciśnienia | Maksymalny: 4T |
| Wykończenie walcowe | Powyżej 0.4 |
| Gęstość walcowania | 0 ̊2 mm (regulowana przepaść) |
| Umiejscowienie rolki | Położenie poziome |
| Grubość tabletki | Prędkość regulowana |
| Źródło energii | AC220V/50Hz, 120W |
| Prędkość karmienia | 0 ̊40 mm/s |
| Wymiary | L505 mm × W365 mm × H625 mm |
| Waga sprzętu | 65 kg |