| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-ERP100W |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 1900~1980/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De elektrische rollenmolen is voornamelijk ontworpen voor het in het laboratorium rollen van batterijmaterialen, alsmede kleine hoeveelheden edelmetaal zoals goud en zilver,metalen, met inbegrip van koper en aluminiumHet is vooral geschikt voor het dunner maken van elektrodeplaten en het verhogen van de dichtheid van lithiumbatterie-elektrodematerialen.De machine heeft een tandwiel aangedreven transmissie om een stabiele en efficiënte rollende prestaties te garanderenDe roldikte is verstelbaar, waardoor de werking nauwkeurig kan worden geregeld.
| Rolgrootte | Diameter Φ96 mm × 100 mm |
|---|---|
| Rolcylindriciteit | ≤ ± 2 μm |
| Hardheid van de rol | HRC 62 |
| Krag van de pers | Maximaal: 4T |
| Roller afwerking | Boven 0.4 |
| Roldikte | 0 ̊2 mm (instelbare splitsing) |
| Rolplaatsing | Horizontale plaatsing |
| Tabletdikte | Versnellingsinrichting |
| Stroombron | AC220V/50Hz, 120W |
| Voedingssnelheid | 0 ̊40 mm/s |
| Afmetingen | L505mm × W365mm × H625mm |
| Gewicht van de apparatuur | 65 kg |