| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-ERP100W |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 1900~1980/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
آسیاب رول برقی در درجه اول برای رولینگ در مقیاس آزمایشگاهی از مواد باتری و همچنین مقادیر کمی از فلزات گرانبها مانند طلا و نقره طراحی شده است.و فلزات غیر فلزی از جمله مس و آلومینیوماین به ویژه برای نازک کردن ورق های الکترود و افزایش تراکم مواد الکترود باتری لیتیوم مناسب است.دستگاه یک سیستم انتقال گیرنده را برای اطمینان از عملکرد مستحکم و کارآمد رولینگ اتخاذ می کندضخامت نورد قابل تنظیم است، اجازه می دهد تا کنترل دقیق در طول کار.
| اندازه رولر | قطر Φ96mm × 100mm |
|---|---|
| سلندری بودن رول | ≤ ± 2μm |
| سختی رول | HRC 62 |
| قدرت فشار | حداکثر: 4T |
| رولر فینیش | بالاتر از صفر4 |
| ضخامت رولینگ | 0 ≈ 2 mm (فاصل قابل تنظیم) |
| قرار دادن رول | قرار دادن افقی |
| ضخامت تبلت | سرعت قابل تنظیم |
| منبع برق | AC220V/50Hz، 120W |
| سرعت تغذیه | ۰ ۰۴۰ میلی متر در ثانیه |
| ابعاد | L505mm × W365mm × H625mm |
| وزن تجهیزات | ۶۵ کیلوگرم |