| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-ERP100W |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1900~1980/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ηλεκτρικό ελατήριο κυλίνδρων έχει σχεδιαστεί κυρίως για την εργαστηριακή κυλίνδρωση υλικών μπαταριών, καθώς και μικρών ποσοτήτων πολύτιμων μετάλλων όπως χρυσός και ασήμι,και μη σιδηρούχων μετάλλων, συμπεριλαμβανομένου του χαλκού και του αλουμινίουΕίναι ιδιαίτερα κατάλληλο για τον αραίωση των φύλλων ηλεκτροδίων και την αύξηση της πυκνότητας των υλικών ηλεκτροδίων μπαταριών λιθίου.Το μηχάνημα υιοθετεί σύστημα μεταφοράς με τροχιά για τη διασφάλιση σταθερής και αποτελεσματικής απόδοσης κύλισηςΤο πάχος του κυλίνδρου είναι ρυθμιζόμενο, επιτρέποντας ακριβή έλεγχο κατά τη διάρκεια της λειτουργίας.
| Μέγεθος κυλίνδρου | Διάμετρος Φ96 mm × 100 mm |
|---|---|
| Κύλινδρος κυλίνδρου | ≤ ±2μm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων | HRC 62 |
| Δύναμη πίεσης | Μέγιστο: 4T |
| Τελεία κυλίνδρων | Πάνω από 0.4 |
| Δυνατότητα στροφής | 0·2 mm (διαμορφώσιμο κενό) |
| Τοποθέτηση κυλίνδρων | Οριζόντια τοποθέτηση |
| Μονόμετρο | Ρυθμιστή ταχύτητα |
| Πηγή ενέργειας | AC220V/50Hz, 120W |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0·40mm/s |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος του εξοπλισμού | 65 κιλά |