| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-USW-1 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 4800~5420/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
ACEY-USW-1 ultrasonik metal nokta kaynak makinesi genellikle sarma ve laminatlama süreçlerinde metal bağlama için kullanılır.Kullanıcı dostu çalışma, ve istikrarlı ve güvenli bir performans sağlayan sağlam bir yapı.
| Çalışma voltajı | AC220V/50Hz |
| Çalışma hava basıncı | 0.5~0.7Mpa |
| Ultrasonik frekans | 40KHz (otomatik izleme) |
| Güç | 800W (düzenebilir) |
| Kaynak süresi | 0~1S |
| Sürüş formu | Pnömatik |
| Ağırlık | Yaklaşık 60Kg. |
| Kontrol kutusu boyutu | L360×W480×H200mm |
| Jeneratör boyutu | L200×W460×H270mm |