| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 4800~5420/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Maszyna do spawania metalowego ultradźwiękowego ACEY-USW-1 jest powszechnie stosowana do łączenia metalu w procesach uzwojenia i laminowania.łatwa obsługa, oraz solidną strukturę zapewniającą stabilną i bezpieczną pracę.
| Napięcie robocze | AC220V/50Hz |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 00,5-0,7Mpa |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 40KHz (automatyczne śledzenie) |
| Władza | 800 W (regulowane) |
| Czas spawania | 0~1S |
| Formularz napędu | pneumatyczne |
| Waga | około 60 kg. |
| Wielkość skrzynki sterującej | L360 × W480 × H200 mm |
| Rozmiar generatora | L200×W460×H270mm |