| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-USW-1 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 4800~5420/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ACEY-USW-1 دستگاه جوش نقطه فلزی با ماژول فوق صوتی به طور معمول برای اتصال فلز در فرآیندهای پیچ و لامین استفاده می شود.عملکرد کاربر پسند، و یک ساختار قوی که عملکرد پایدار و ایمن را تضمین می کند.
| ولتاژ کار | AC220V/50Hz |
| فشار هوا کار | 0.5 ~ 0.7Mpa |
| فرکانس ماوراء صوت | ۴۰ کیلو هرتز (رصد خودکار) |
| قدرت | 800W (قابل تنظیم) |
| زمان جوش | 0 ~ 1S |
| فرم درایو | پنوماتیک |
| وزن | حدود 60 کيلوگرم |
| اندازه جعبه کنترل | L360 × W480 × H200mm |
| اندازه ژنراتور | L200 × W460 × H270mm |