| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 4800~5420/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
De ACEY-USW-1 ultrasone metaal spot lasmachine wordt veelvuldig gebruikt voor metaalverbindingen in wikkel- en lamineerprocessen. Het apparaat kenmerkt zich door een compact formaat, een verfijnd uiterlijk, gebruiksvriendelijke bediening en een robuuste structuur die zorgt voor stabiele en veilige prestaties.
| Werkspanning | AC220V/50Hz |
| Werkdruk lucht | 0,5~0,7Mpa |
| Ultrasone frequentie | 40KHz (automatische tracking) |
| Vermogen | 800W (instelbaar) |
| Lastijd | 0~1S |
| Aandrijfvorm | pneumatisch |
| Gewicht | ongeveer 60Kg |
| Afmetingen regelkast | L360×B480×H200mm |
| Afmetingen generator | L200×B460×H270mm |