| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT5200-32P |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 6600~26800/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 200A 32 Kanal Enerji tasarruflu Prismatik Li-ion Pil Hücre Döngüsü Yaşam Denetleyicisi
Ürün Tanımı
ACEY-BCT5200-32P prizmatik batarya şarj boşaltma tester, lityum batarya hücresi kapasitesinin sınıflandırılması için tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir şarj ve boşaltma test sistemidir.Her kanalın bağımsız kontrolünü destekler., şarj / boşaltma döngüleri sırasında voltaj, akım ve kapasitenin doğru ölçümünü sağlar.Batarya boşaltma sırasında salınan enerji elektrik şebekesine geri verilir., enerji tüketimini ve ısı üretimini önemli ölçüde azaltır.büyük ölçekli batarya üreticileri ve paketleme hatları için uygun hale getirir, enerji tasarrufu kapasitesi testi.
Ekipman Özellikleri
Desteklenen Pil Boyutları
| Uzunluk | 80300 mm |
| Kalınlığı | 15 ̊92 mm |
| Yükseklik | 80°230 mm |
| Terminal aralığı | 40 ¢ 250 mm |
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman kanallarının sayısı | Bütün makine 16/32 kanal |
| Dış boyut | Uzunluğu 1522* genişliği 960* yüksekliği 1858mm |
| Kutunun rengi | Standart gri / siyah (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma tipi | Yassı baş klemesi |
| Destek pil özellikleri | Özelleştirme sağla |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam edilebilir ve korunabilir. |
| Her kanal bağımsız sabit voltaj ve akım vardır. | |
| Her kanalın şarj akımının ve boşaltma akımının doğruluğu yazılımla otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş tel AC380V土% 10, 50Hz |
| Güç faktörü | ≥ 0.99 |
| AC akım bozulma oranı | % ≤2 |
| Tüm makinenin verimliliği | Ücret ≥ % 80 |
| Besleme ağının dönüşüm verimliliği | ≥70% |
| Enerji tüketimi çalışmaları | ≤ 37,6KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık -10~40°C. Nitelik Nemliği 80% |
| Sıcaklık dağılma modu | Doğal rüzgar, yukarı doğru egzoz |
| Kanal parametreleri | |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC 0~5V |
| Pil gerilim aralığı | DC 0~4.5V şarj; DC 4.5~2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± 0.05% +% 0.05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Ücret DC400mA ̇ 200A |
| Depolama DC400mA ̇ 200A | |
| Mevcut doğruluk | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut istikrar | ≤ ± 1mA |
| Yazılım fonksiyonu | |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonu ile tüm dolabı kontrol edebilirsiniz |
| İletişim modu | 485s port iletişim (port oranı 57600) / TCP |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbestleme modu | Sürekli akış, sürekli güç, sürekli direnç |
| Serbest bırakma sınır koşulları | Voltaj, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite koruması, güç kesme koruması, veri kesim noktası kurtarma |
| Zaman Çerçevesi | 0~3000 min / adım dakikada |
| Zaman doğruluğu | ≤±0.1% |
| Örnekleme denetim döngüsü | 1s-60s isteğe bağlı |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman, kapasite vb kaydedebilir, otomatik olarak sabit akım şarj oranı, kapasite kaybı, boşaltma verimliliği, ortalama voltaj, ortalama voltaj,Veriler eğrisi ve döngü diyagramı sağlar; metin, excel, word veya mdb biçimindeki veri dosyasını çıkarabilir |
| Yazılımın Temel Fonksiyonu | 1. Yazılım, manuel duraklama devamı, yazılım kapatma devamı, güç kesintisi, ekipman iletişiminde bağlantı kesilmesi, anormal duraklama devamı gibi çeşitli bağlantıları destekler; |
| 2. Barkod taramasını, bir boyutlu kod taramasını, QR kodunu, kanal atlama taramasını, yükleme taramasını ve diğer tarama yöntemlerini destekler; | |
| 3Yerel test ayrıntılı veri depolama, herhangi bir zamanda mevcut test verilerini ve her kanalın tarihsel verilerini görüntüleyebilir, verileri ve eğriyi iki şekilde eşleştirir,ve tek veya parti biçiminde Excel rapor destek, ve test sonu otomatik veri ihracatını gerektiğine göre ayarlayabilirsiniz. | |
| 4Kapasite sıralamasını destekle ve pil sıralamasını sınıflandır. | |
| 5Testten sonra nitelikli yargıyı destekleyin ve belirtilen döngü kapasitesi, voltaj, zaman ve diğer bilgilere göre geçiş sonuçlarını yargılayın. | |
| 6. Çeşitli adım koruma ve küresel voltaj, akım, sıcaklık anormal koruma ve anormal alarm, destek pil paketi aşırı şarj, aşırı boşaltma koruma testi destekler; | |
| 7Destek kanal paralel (makineye göre); | |
| 8Destek birimi dönüşümü; | |
| 9. Veritabanı sunucu arka plan depolama veya MES doklama destekler; | |
| 10Yazılım çevrimdışı koruma; | |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()