| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BCT5200-32P |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 6600~26800/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5V 200A 32 kanalen energiebesparende prismatische Li-ion batterij cellen levensduur tester
Productbeschrijving
ACEY-BCT5200-32P prismatische batterijlading-ontladingstester is een hoogprecisieladings- en ontladingstestsysteem dat is ontworpen voor het classificeren van de capaciteit van lithiumbatterijcellen.Het ondersteunt onafhankelijke controle van elk kanaalMet ingebouwde technologie voor energieherstel, is het mogelijk om de spanning, stroom en capaciteit tijdens de oplaad-/ontladingscycli nauwkeurig te meten.de tijdens het ontladen van de batterij vrijgekomen energie wordt terug gevoerd naar het elektriciteitsnetDe apparatuur heeft een stabiele prestatie, een hoge efficiëntie en een betrouwbare gegevensconsistentie.het geschikt maken voor producenten van batterijen en voor verpakkingslijnen waarvoor grootschalige, energiebesparende capaciteit testen.
Kenmerken van de apparatuur
Ondersteunde batterijdimensies
| Lange | 80¥ 300 mm |
| Dikte | 15 ̊92 mm |
| Hoogte | 80·230 mm |
| Terminalscheiding | 40 ̊ 250 mm |
Hoofdtechnische parameter
| Aantal apparatuurkanalen | De hele machine heeft 16/32 kanalen |
| Externe afmeting | Lange 1522* breedte 960* hoogte 1858mm |
| Kleur van de koffer | Standaard grijs / zwart (aanpasbaar) |
| Tipe klem | Platte kopklem |
| Specificaties van de ondersteunende batterij | Aanpassen |
| Kanalbesturingsmodus | Elk kanaal kan onafhankelijk worden gestart, gestopt, opgeschort, voortgezet en beschermd. |
| Elk kanaal heeft een onafhankelijke constante spanning en stroom. | |
| De nauwkeurigheid van de laadstroom en de ontladingstroom van elk kanaal kan automatisch worden gekalibreerd door software | |
| Werkende stroomtoevoer | Driefasige vijfdraad AC380V土10%, 50 Hz |
| Vermogensfactor | ≥ 0.99 |
| AC-stroomvervorming | ≤ 2% |
| de efficiëntie van de gehele machine | Belasting ≥ 80% |
| Efficiëntie van de omzetting van het voedingsnetwerk | ≥ 70% |
| Werkzaamheden op het gebied van energieverbruik | ≤ 37,6 kW |
| Verslechteringspercentage van apparatuur | < 1% |
| Werkomgeving | Temperatuur -10 tot 40°C. Relatieve luchtvochtigheid 80% |
| Warmteafvoermodus | Natuurlijke wind in, opwaarts uitlaatgas |
| Parameters van de kanalen | |
| Voltage meetbereik | DC 0~5V |
| Batterijspanningsbereik | DC-lading 0~4,5V; DC-ontlading 4,5~2V |
| Constant spanningsbereik | DC 2~4,5 V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ± 0.05% + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Spanningsstabiliteit | ≤ ± 1 mV |
| Stroombereik | Belasting D.C.400mA ̇ 200A |
| DC-ontlading400mA ̇ 200A | |
| Huidige nauwkeurigheid | ± ((0,05% van de waarde + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Huidige stabiliteit | ≤ ± 1 mA |
| Softwarefunctie | |
| Besturingsmodus | Computerbesturing, kan de hele kast besturen met scanning functie |
| Communicatiemodus | 485s havencommunicatie (portrate 57600) / TCP |
| Procesinstellingen | Tot 32 treden en 256 cycli kunnen worden ingesteld |
| Laadmodus | Constante stroom; constante druk; constante stroom en druk |
| Vergoedingsbeperkende voorwaarden | Spanning, stroom, tijd, capaciteit |
| Ontladingsmodus | Permanente stroom, constant vermogen, constante weerstand |
| Afvoerbeperkingen | Spanning, tijd en capaciteit |
| Beschermingsfunctie | Overspanning, onderspanning, overstroom, onderstroom, overcapaciteitsbescherming, afsluitingsbescherming, data breakpoint recovery |
| Tijdsbestek | 0~3000 min/stap in min |
| Tijdnauwkeurigheid | ≤ ± 0.1% |
| Proefproefinspectiecyclus | 1s-60s optioneel |
| Sorteren van batterijen | Verdeel naar capaciteit, tijd, open-circuitspanning, ontladingsplatform, enz. |
| Gegevensverwerking | Kan spanning, stroom, tijd, capaciteit enz. registreren, automatisch berekenen constante stroom oplaadverhouding, capaciteitsverlies, ontlading efficiëntie, gemiddelde spanning, mediane spanning,gegevenscurve en cyclusdiagram; kan tekst, excel, word of mdb formaat gegevensbestand uitvoeren |
| Basisfunctie van software | 1. De software ondersteunt verschillende verbindingen, zoals handmatige pauze voortzetting, software afsluiting voortzetting, stroomonderbreking, ontkoppeling in apparatuurcommunicatie, abnormale stop voortzetting; |
| 2. Ondersteunt barcode scannen, scannen van een-dimensionale code, QR code, channel jump scannen, laden scannen en andere scanning methoden; | |
| 3. Lokale test gedetailleerde gegevensopslag, kan de huidige testgegevens en historische gegevens van elk kanaal te allen tijde bekijken, hebben gegevens en curve overeenkomstige twee manieren,en ondersteunen excel rapport in eenmalige of batch vorm, en kan de automatische data-export van het eind van de test instellen naargelang de noodzaak. | |
| 4Ondersteuning van capaciteitssortering en rangschikking van de batterijsortering; | |
| 5. Ondersteunt het gekwalificeerde oordeel na de test en beoordeelt de slaagresultaten volgens de gespecificeerde cycluscapaciteit, spanning, tijd en andere informatie; | |
| 6. Ondersteunen verschillende stappen bescherming en globale spanning, stroom, temperatuur abnormale bescherming, en abnormale alarm, ondersteuning batterijpakket overladen, overladen bescherming test; | |
| 7. Ondersteuningskanaal parallel (volgens apparatuur); | |
| 8. omschakeling van ondersteunende eenheden; | |
| 9. Ondersteunt achtergrondopslag van database-servers of MES-docking; | |
| 10. Offline-beveiliging van software; | |
Productdisplay
![]()
![]()