| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-USW-1 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 4800~5420/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
جوشکار نقطهای اولتراسونیک فلزی که برای جوشکاری زبانههای فلزی در کاربردهای سیمپیچ و لمینیت فلزی طراحی شده است، ردپایی کوچک را با نمای بیرونی زیبا ترکیب میکند. کار با آن آسان است، با ساختاری قابل اعتماد ساخته شده است و عملکرد پایدار و ایمن را ارائه می دهد.
| ولتاژ کاری | AC220V/50Hz |
|---|---|
| فشار هوای کار | 0.5 ~ 0.7 مگاپاسکال |
| فرکانس اولتراسونیک | 40 کیلوهرتز (ردیابی خودکار) |
| قدرت | 800 وات (قابل تنظیم) |
| زمان جوشکاری | 0~1S |
| فرم درایو | پنوماتیک |
| وزن | حدود 60 کیلوگرم |
| اندازه جعبه کنترل | L360×W480×H200mm |
| اندازه ژنراتور | L200×W460×H270mm |