| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 4800~5420/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Σχεδιασμένο για τη συγκόλληση μεταλλικών ακροδεκτών σε εφαρμογές περιέλιξης και μεταλλικής πλαστικοποίησης, το Μηχάνημα Συγκόλλησης με Υπερήχους Μετάλλων συνδυάζει μικρό αποτύπωμα με κομψή εξωτερική εμφάνιση. Είναι εύκολο στη χρήση, κατασκευασμένο με αξιόπιστη δομή και προσφέρει σταθερή, ασφαλή απόδοση.
| Τάση λειτουργίας | AC220V/50Hz |
|---|---|
| Πίεση αέρα λειτουργίας | 0.5~0.7Mpa |
| Συχνότητα υπερήχων | 40KHz (αυτόματη παρακολούθηση) |
| Ισχύς | 800W (ρυθμιζόμενη) |
| Χρόνος συγκόλλησης | 0~1S |
| Μορφή κίνησης | πνευματική |
| Βάρος | περίπου 60Kg |
| Μέγεθος κουτιού ελέγχου | Μ360xΠ480xΥ200mm |
| Μέγεθος γεννήτριας | Μ200xΠ460xΥ270mm |