| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 4800~5420/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
Ontworpen voor het lassen van metalen lipjes in wikkel- en metaallaminatietoepassingen, combineert de Metal Ultrasonic Spot Welder een kleine voetafdruk met een elegante buitenkant. Het is eenvoudig te bedienen, gebouwd met een betrouwbare structuur en levert stabiele, veilige prestaties.
| Werkspanning | AC220V/50Hz |
|---|---|
| Werkdruk lucht | 0.5~0.7Mpa |
| Ultrasone frequentie | 40KHz (automatische tracking) |
| Vermogen | 800W (instelbaar) |
| Lasteijd | 0~1S |
| Aandrijfvorm | pneumatisch |
| Gewicht | ongeveer 60Kg |
| Afmetingen regelkast | L360×B480×H200mm |
| Afmetingen generator | L200×B460×H270mm |