| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-USW-1 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 4800~5420/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-USW-1, sarma ve laminasyon uygulamalarında metal yapıştırma için öncelikli olarak kullanılan bir ultrasonik metal nokta kaynak makinesidir. Kompakt boyutu, zarif görünümü ve sezgisel kullanımı, sağlam bir yapı ile tamamlanarak güvenilir ve güvenli bir performans garanti eder.
| Çalışma voltajı | AC220V/50Hz |
| Çalışma hava basıncı | 0.5~0.7Mpa |
| Ultrasonik frekans | 40KHz (otomatik takip) |
| Güç | 800W (ayarlanabilir) |
| Kaynak süresi | 0~1S |
| Tahrik şekli | pnömatik |
| Ağırlık | yaklaşık 60Kg |
| Kontrol kutusu boyutu | U360*G480*Y200mm |
| Jeneratör boyutu | U200*G460*Y270mm |