| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 4800~5420/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
ACEY-USW-1 jest ultradźwiękową maszyną do spawania metalowego, wykorzystywaną głównie do łączenia metalu w zastosowaniach owijania i laminowania.i intuicyjne działanie są uzupełnione przez solidną strukturę, gwarantując niezawodną i bezpieczną pracę.
| Napięcie robocze | AC220V/50Hz |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 00,5-0,7Mpa |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 40KHz (automatyczne śledzenie) |
| Władza | 800 W (regulowane) |
| Czas spawania | 0~1S |
| Formularz napędu | pneumatyczne |
| Waga | około 60 kg. |
| Wielkość skrzynki sterującej | L360*W480*H200mm |
| Rozmiar generatora | L200*W460*H270mm |