| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 4800~5420/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-USW-1 is een ultrasone metaalspotlasmachine die voornamelijk wordt gebruikt voor metaalverbindingen bij wikkel- en laminatietoepassingen. De compacte voetafdruk, elegante uitstraling en intuïtieve bediening worden aangevuld door een stevige structuur, wat betrouwbare en veilige prestaties garandeert.
| Werkspanning | AC220V/50Hz |
| Werkdruk lucht | 0.5~0.7Mpa |
| Ultrasone frequentie | 40KHz (automatische tracking) |
| Vermogen | 800W (instelbaar) |
| Lasduur | 0~1S |
| Aandrijfvorm | pneumatisch |
| Gewicht | ongeveer 60Kg |
| Afmetingen regelkast | L360*B480*H200mm |
| Afmetingen generator | L200*B460*H270mm |