| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HRP100 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1980~2060/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-HRP100 elektrikle ısıtılan dikey yuvarlama presinin laboratuvar kullanımı için özel olarak tasarlanmış olması, pil malzemelerinin kontrollü sıcaklıkta yuvarlanmasını mümkün kılar.küçük miktarlarda değerli metaller (e.g., altın ve gümüş) ve bakır ve alüminyum gibi demirsiz metaller. Düzenlenebilir yuvarlama kalınlığı ve basit işletim özelliklerine sahiptir.Bu, temiz enerji uygulamalarında kullanılan lityum iyonlu batarya elektrotlarının incelenmesi ve yoğunluğunu artırması için özellikle uygundur.
| Rol boyutu | Çapı Φ96 mm × 100 mm |
| Rulo silindirliliği | ≤±2μm |
| Rol sertliği | HRC62 |
| Rulo bitirme | Ra0,4 veya daha iyi |
| Dökme kalınlığı | 0-2mm (düzenebilir boşluk) |
| Rulo yerleştirme | Dikey yerleştirme |
| Tablet kalınlığı | Düzenlenebilir hız |
| Yürütme sıcaklığı | Oda sıcaklığı 130°C (dijital ekran) |
| Sıcaklık kontrolünün doğruluğu | ±0,5°C |
| sıcaklık çözünürlüğü | 0.1°C |
| Güç kaynağı | AC220V/50Hz, 800W |
| Besleme hızı | 0-40mm/s (düzenlenebilir) |
| Boyutları | 505mm × 225mm × 325mm |
| Ekipmanın ağırlığı | 60kg |