| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HRP100 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1980~2060/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ηλεκτρικά θερμαινόμενο κατακόρυφο κυλίνδριο ACEY-HRP100 έχει σχεδιαστεί ειδικά για εργαστηριακή χρήση, επιτρέποντας την κυλίνδρωση υλικών μπαταριών υπό ελεγχόμενη θερμοκρασία,μικρές ποσότητες πολύτιμων μετάλλων (eΗ συσκευή αυτή διαθέτει ρυθμιζόμενο πάχος κύλισης και απλή λειτουργία.Αυτό το καθιστά ιδιαίτερα κατάλληλο για την αραίωση και την αύξηση της πυκνότητας των ηλεκτροδίων μπαταριών ιόντων λιθίου που χρησιμοποιούνται σε εφαρμογές καθαρής ενέργειας.
| Μέγεθος κυλίνδρου | Διάμετρος Φ96 mm × 100 mm |
| Κύλινδρος κυλίνδρου | ≤ ± 2μm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων | HRC62 |
| Τελεία κυλίνδρων | Ra0,4 ή υψηλότερο |
| Δυνατότητα κύλισης | 0-2 mm (προσαρμόσιμο κενό) |
| Τοποθέτηση κυλίνδρων | Ψηλή τοποθέτηση |
| Μονάδα | Ρυθμισμένη ταχύτητα |
| Θέρμανση κυλίνδρου | θερμοκρασία δωματίου έως 130°C (ψηφιακή οθόνη) |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας | ±0,5°C |
| Ανάλυση θερμοκρασίας | 0.1°C |
| Πηγή ισχύος | AC220V/50Hz, 800W |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0-40mm/s (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος | 505 mm × 225 mm × 325 mm |
| Βάρος του εξοπλισμού | 60 κιλά |