| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | NDJ-D-1S/5S/8S |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 460~479/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ölçme aralığı | 5S: 1-1×105 mPa·s. 8S: 1-2×106 mPa·s. |
| Rotor Özellikleri | 1, 2, 3, 4 rotor (0 rotor 10 mPa·s'in altındaki viskozluğu ölçer) |
| Rotor Hızı | 5S: 6, 12, 30, 60 rpm/min. 8S: 0.3- Evet.6, 1.5, 3, 6, 12 rpm |
| Ölçüm Otomasyonu | Sonuçlar dengelendiğinde otomatik rotor durması |
| Ölçüm Doğruluğu | ± 2% (Newtonian sıvısı) |
| Arayüzler | Sıcaklık sensörü, PC ve yazıcı arayüzleri |
| Güç kaynağı | AC 110-240V 50/60Hz. |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık: 5-35°C. |
| Boyutları | 380 mm × 320 mm × 390 mm |
| Net Ağırlık | 4.6 kg |