| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | NDJ-D-1S/5S/8S |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 460~479/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Meetbereik | 5S: 1-1×105 mPa·s. 8S: 1-2×106 mPa·s. |
| Rotorspecificaties | 1, 2, 3, 4 rotoren (0 rotor meet viscositeit onder 10 mPa·s) |
| Rotorsnelheid | 5S: 6, 12, 30, 60 rpm/min.3, 0.6, 1.5, 3, 6, 12 rpm |
| Automatisering van metingen | Automatische stop van de rotor wanneer de resultaten stabiliseren |
| Meetsnauwkeurigheid | ± 2% (Newtons vloeistof) |
| Interfaces | Temperatuursensoren, pc's en printerinterfaces |
| Stroomvoorziening | AC 110-240V 50/60Hz. |
| Operatieomgeving | Temperatuur: 5-35°C. Relatieve luchtvochtigheid: ≤80% |
| Afmetingen | 380 mm × 320 mm × 390 mm |
| Nettogewicht | 40,6 kg |