| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | NDJ-D-1S/5S/8S |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 460~479/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 5S: 1-1×105 mPa·s. 8S: 1-2×106 mPa·s |
| Specyfikacje wirnika | 1, 2, 3, 4 wirniki (wirnik mierzy lepkość poniżej 10 mPa·s) |
| Prędkość rotacji | 5S: 6, 12, 30, 60 obrotów/min. 8S: 0.3, 0.6, 1.5, 3, 6, 12 obrotów na minutę |
| Automatyzacja pomiarów | Automatyczne zatrzymanie wirnika przy stabilizacji wyników |
| Dokładność pomiaru | ± 2% (płyn newtonowski) |
| Interfejsy | Interfejsy czujników temperatury, PC i drukarek |
| Zasilanie | AC 110-240V 50/60Hz. |
| Środowisko operacyjne | Temperatura: 5-35°C. Względna wilgotność: ≤80% |
| Wymiary | 380 mm × 320 mm × 390 mm |
| Waga netto | 40,6 kg |