| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | NDJ-D-1S/5S/8S |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 460~479/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 5S: 1-1 × 105 mPa·s. 8S: 1-2 × 106 mPa·s |
| Προδιαγραφές του περιστροφίου | 1, 2, 3, 4 ρότορες (0 μέτρηση ιξώδους του ρότορα κάτω των 10 mPa·s) |
| Ταχύτητα του περιστροφέα | 5S: 6, 12, 30, 60 rpm/min. 8S: 0.30, 0.6, 1.5, 3, 6, 12 στροφές ανά λεπτό |
| Αυτοματοποίηση των μετρήσεων | Αυτόματη διακοπή του ρότορα όταν τα αποτελέσματα σταθεροποιηθούν |
| Ακριβότητα μέτρησης | ± 2% (νευτονικό υγρό) |
| Διασύνδεση | Διασύνδεση αισθητήρα θερμοκρασίας, υπολογιστή και εκτυπωτή |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC 110-240V 50/60Hz. |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Θερμοκρασία: 5-35°C. Σχετική υγρασία: ≤80% |
| Μέγεθος | 380 mm × 320 mm × 390 mm |
| Καθαρό βάρος | 40,6 kg |