| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-EVM-1L |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2480~2584/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Nominal Güç | 0.75KW, 220V |
| Karıştırma Hızı | 0-1400 rpm, frekans dönüştürücü ile hız regülasyonu |
| Vakum Seviyesi | -98KPa (vakum pompası olmadan) |
| Etkin Hacim | 1L tank ile donatılmıştır |
| Varil Açma/Kapama | Silindir tahrikli üst kapak mekanizması |
| Genel Boyutlar | 705mm × 605mm × 305mm (yükseklik × uzunluk × genişlik) |
| Zamanlama Fonksiyonu | Programlanabilir zamanlama 0-99 saat |
| Kapak Özellikleri | Vakum göstergesi, vakum portu ve diğer aksesuarlar |
| Genel Ağırlık | Yaklaşık 90kg |