| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-EVM-1L |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2480~2584/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Nominaal vermogen | 0.75 kW, 220 V |
| Roer snelheid | 0-1400 t/min, snelheidsregulatie door frequentieomzetter |
| Vacuümniveau | -98KPa (zonder vacuümpomp) |
| Effectief volume | Uitgerust met een tank van 1 liter |
| Opening/sluiting van het vat | Mechanisme voor het bovenste deksel met cilinder aandrijving |
| Algemene afmetingen | 705 mm × 605 mm × 305 mm (hoogte × lengte × breedte) |
| Tijdfunctie | Programmeerbare timing 0-99 uur |
| Hoofdstukken | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Totaal gewicht | Ongeveer 90 kg |